Sosyal Medya'da Biz

161Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

+18siteler seslisohbet

Sitemizde Neden ban yediniz? Eğer ban yada gag aldıysanız bunun mutlaka sebebi vardır.
Sitemizdeki ban sebeplerini sizlere kısaca açıklayalım; Arkadaşlar Bu söylediklerim harici ban yediyseniz yada engel aldıysanız canlı destek ekibimize mutlaka ulaşıp sebepsiz yere ban yada gag cezası aldığınızı belirtin. Yada, bu konumuzun hemen altında yorum bölümümüz var yorum bölümüne neden ban yediğinizi kısaca açıklayın. Sizlere yardımcı olmaya çalışacaklar görevli arkadaşlarımız.

1– Sitemizde başka Bir Sitenin Reklamını Yapmış Olabilirsiniz. Örnek:( camfrog, yalla, starchat yada başka chat sohbet siteleri reklamları)
2 – Sitemizde başka Bir Sitenin Linkini Atmış Olabilirsiniz.
3 – Sohbet Odalarımızda küfür etmiş veya Argo Konuşmuş Olabilirsiniz.
4 – Sitemizdeki kullanıcılarımıza yada Görevli Arkadaşlarımıza Sürekli Saygısızlık yapmış olabilirsiniz.(örnek: Hakaret yada küçük düşürücü sözler etmiş olabilirsiniz)
5 – Skype adresi yada başka site adresleri vermiş veya istemiş Olabilirsiniz.
6 – Odalarımızda Aşırı Flood (yani arka arkaya rahatsız edici derece yazmak) veya Alakasız Yazılar Yazmış olup (Engel) Almış olabilirsiniz.
7 –  Sitemizde oda formatları dışında hareketlerde bulunup, huzursuzluk çıkarıp görevli uyarılarına rağmen bunlara devam etmiş olabilirsiniz.

Eğer bu saydıklarım dışında ban yada engel almış iseniz mutlaka sorun odamızdan açıklama yada bilgilendirme isteyiniz.Yada bu konumuzun hemen altında yorum bölümüne belirtebilirsiniz. Hangi kullanıcı adı ile ban yediğinizi ve tarihi mutlaka belirtiniz arkadaşla

Yazar : #,éSs.!!
15 Ağu Paz 18:20
995 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar

Sesli Panelciler